Párty karty

Sorry, ale bez Tvého JavaScriptu to neumíme.

A je to tady, prodali jsme 800. balíček. Další Párty karty momentálně nejsou. Děkujeme za přízeň!

Podle zákona o evidenci tržeb vám máme říci, že Babiš je kuní xicht.
Teda to ne, ale že pokud platíte, dostanete účtenku a my tu tržbu musíme zaevidovat u správce daně online (týká se plateb kartou, ne plateb převodem, zaevidování provede GoPay); v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Párty karty: krabice Párty karty Párty karty: heroin

Vyprodáno

Nyní vám nemáme co nabídnout, snad jen potutelný úsměv.

Kecy v kleci

Dotazy posílej prostřednictvím formuláře na hlavní straně nebo e-mailem, případně v pracovní dny od desíti do desíti volej malému zelenému skřetovi na +420 608 299 286.

Tyhle kecy ve verzi 2015-12-17 platí při nákupu na webu www.party-karty.cz, jehož provozovatelem je Tomáš Kubeš se sídlem Randova 7, 150 00 Praha 5 (není výdejní místo), IČ 01193368, zde nazývaný též Velký vezír. Zbožím, respektive kartami se myslí hra Párty karty vyobrazená výše a popsaná níže. Malým zeleným skřetem je myšlen kdokoliv, koho Velký vezír pověří tím, aby dělal jeho špinavou práci.

Párty karty

Objednání

GoPay

Placení

Dodání

Reklamace

Vrácení karet/peněz

Storno objednávky ze strany obchodu

*Pokud se hrou nebudeš cítit dostatečně uražen ihned, tak Tě Velký vezír bude urážet e-mailem tak dlouho, až budeš saturován a nebudeš chtít peníze zpátky. Toto Tě nicméně nezbavuje práv, které Tobě, malému nebohému a ochrany potřebnému spotřebiteli, přiřkli posranci.