A je to tady, prodali jsme 800. balíček. Další Párty karty momentálně nejsou. Děkujeme za přízeň!

Podle zákona o evidenci tržeb vám máme říci, že Babiš je kuní xicht.
Teda to ne, ale že pokud platíte, dostanete účtenku a my tu tržbu musíme zaevidovat u správce daně online (týká se plateb kartou, ne plateb převodem, zaevidování provede GoPay); v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Otázka
Odpoved1
Odpoved2
Odpoved3

O hře PÁRTY KARTY

Obráze ze hry Párty karty: heroin testovaný na dětech

PÁRTY KARTY jsou zábavnou společenskou karetní hrou pro dospělé. Balení obsahuje 399 karet – 66 otázek a 333 velmi nekorektních odpovědí. Cílem hry je z těchto sestavovat vtipné kombinace. Pravidla jsou tak jednoduchá, že je zvládne úplně každý a to i když je pod vlivem alkoholu. Mrkněte na ukázku ze hry nahoře nebo na fotky.

Alergeny

Dle nového nařízení EU musíme na výrobku uvádět seznam alergenů.

Karetní hra Párty karty obsahuje enormní množství alergenu politicky nekorektní humor. Díky tomu je zcela nevhodná pro dietní suchary, u kterých může vyvolávat alergické reakce v podobě opovržlivých pohledů, nechápavých výrazů, pohoršení a v případě vyšší expozice také návaly méněcennosti, ataky sociální fóbie nebo rozvinutí agresivního chování. V případě expozice odveďte suchara do klidné místnosti, podejte mu teplé mléko a statistickou ročenku nebo matematické tabulky.

Stručná pravidla hry pro lidi

První hráč přečte červenou otázku a ostatní odpoví bílou kartou z ruky. Tazatel vybere tu nejvtipnější, nejvulgárnější nebo nejabsurdnější odpověď. Její autor získává kartu otázky jako bod a táže se další hráč. A tak dokola. Vyhraje ten kdo se nejvíc nasměje, tedy získá nejvíce bodů.

 

Podrobná pravidla hry pro právníky, advokáty a podobné bastardy

  1. Balíčky otázek a odpovědí oddělte, zamíchejte a postavte na stůl nápisem PÁRTY KARTY nahoru. Každý hráč si lízne 7 odpovědí (bílé karty).
  2. Nejméně opilý hráč nebo hráč, který nejrychleji vysloví: „Zaželezilo-li se železo či nezaželezilo-li se železo,“ si lízne jednu otázku a přečte ji.
  3. Ostatní hráči vyberou jednu ze svých odpovědí a položí ji na stůl rubem vzhůru. Pokud je na červené kartě více prázdných čar, vybírá se nikoliv jedna, ale více odpovědí a pokládají se na stůl v balíčcích v předem domluveném pořadí (tazatel si mezitím dojde pro pivo, aby neviděl, kdo co pokládal).
  4. Balení hry Párty karty
    Tazatel odpovědi promíchá (pokud každý dával více karet, tak se raději nic nemíchá, vznikl by bordel) a postupně čte nahlas. Před každým čtením zopakuje otázku.
  5. Následně se tazatel zcela svévolně rozhodne, která odpověď se mu líbí. Hodnotit může vtipnost, správnost, absurdnost, vulgaritu, trapnost a nebo může dát volný průchod svým úchylkám.
  6. Autor této odpovědi dostane kartičku otázky jako bod a pečlivě si ji schová. Pokud se bude k jedné odpovědi hlásit více hráčů, tak se za ně ostentativně styďte, protože to je fakt ubohé.
  7. Všichni si dolízají do počtu 7 odpovědí, hráčem v bodu 1 stane někdo jiný a kolo se opakuje.